Logotyp Lambda

Psycholog dzieci i młodzieży

psycholog Julia Notzon

mgr Julia Notzon

Jestem magistrem psychologi i oraz psychoterapeutką w nurcie poznawczo – behawioralnym w trakcie 4 letniego szkolenia certyfikującego. Ukończyłam bazowy kurs terapii behawioralnej Polskiego Towarzystwa Terapii behawioralnej oraz Szkolenie z psychoterapii dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS.
Specjalizuję się w prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży, a także psychoterapii osób dorosłych. Pracuję z dziećmi i młodzieżą doświadczających nagłych kryzysów jak i długotrwałych problemów. Najczęściej prowadzę terapię osób z obniżonym nastrojem, samooceną, z depresją a także z osobami przeżywającymi lęki oraz nieradzącymi sobie w relacjach.

Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę dzieciom a także rodzicom w każdej sytuacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Terapia może być prowadzona
również w języku niemieckim
Umów się na wizytę

Rejestracja pacjenta

informacja
Punkt przyjęć:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Papieża Jana Pawła II 61
informacja
Rejestracja telefoniczna
od 8:00 do 18:00
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram