Logotyp Lambda

KONSULTACJE LAKTACYJNE

Prywatne konsultacje laktacyjne z dojazdem do domu.
konsultacje laktacyjne

Zapewniamy wyjątkowe i profesjonalne prywatne konsultacje laktacyjne w zaciszu Twojego domu. Nasz doświadczony personel oferuje wsparcie na najwyższym poziomie, przyjeżdżając bezpośrednio do Ciebie. Dzięki temu unikniesz stresu związanego z wyjazdem i będziesz mógł skoncentrować się na swoim maluszku. Nasze prywatne konsultacje laktacyjne są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Pomagamy rozwiązać wszelkie problemy związane z karmieniem piersią, począwszy od technik karmienia, po pozycje, przyczepy, i wiele innych. Wspieramy Cię w budowaniu pewności siebie w kwestii karmienia piersią oraz pomagamy rozwiązywać ewentualne trudności.

MAGISTER POŁOŻNICTAWA
POŁOŻNA ŚRODOWISKOWO - RODZINNA
JOANNA WACHOWSKA
Certyfikowany doradca laktacyjny
Nr CNoL 1478/2023 CDL

OFERTA PORADY LAKTACYJNEJ Z DOJAZDEM DO DOMU

 • Pomoc i wsparcie mamy w okresie laktacji na każdym etapie – od narodzin do zakończenia karmienia piersią.
 • Obserwacja aktu karmienia, dobór pozycji do karmienia – indywidualna nauka pozycjonowania dziecka do piersi.
 • Badanie, ocena i pomoc matce w sytuacji przewlekłego bólu piersi, poranionych, niegojących się brodawek, obrzęku, zastoju pokarmu, zapalenia piersi, ropnia piersi – pomoc w konsultacji lekarskiej.
 • Niepokój dziecka przy piersi, odrzucanie piersi, odmowa ssania piersi przez dziecko – diagnostyka problemu, wsparcie i pomoc.
 • Badanie i ocena noworodka pod kątem prawidłowych przyrostów na wadze. Obliczanie dawek dokarmiania.
 • Diagnostyka ewentualnych dysfunkcji w budowie jamy ustnej dziecka (skrócone wędzidełko, obniżone lub podwyższone napięcie mięśniowe w jamie ustnej, ulewania, wzdęcia).
 • Dobór alternatywnych metod dokarmienia dziecka – dren przy piersi SNS, butelka, kubeczek – indywidualna pomoc dla rodziców w doborze najlepszej metody dokarmiania.
 • Osłabienie laktacji – niedobór pokarmu u matki, lub nadmierna laktacja – poszukiwanie rozwiązań.
 • Nauka pracy z laktatorem, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, pokaz technik odciągania i postępowania z uzyskanym pokarmem. Odciąganie ręczne pokarmu.
 • Potrzeba zakończenia karmienia piersią ze strony mamy lub dziecka.
 • Problemy z rozszerzaniem diety u dziecka karmionego piersią i odmową ssania piersi.

Specjaliści

ikona zdjecia
mgr
JOANNA WACHOWSKA
POŁOŻNA ŚRODOWISKOWO - RODZINNA
więcej

Cennik

Cena usługi medycznej wykonywanej poza kontraktem z NFZ
250 zł
porada laktacyjna z dojazdem do domu
Czas trwania porady laktacyjnej
około 90 -120 minut.
150 zł
porada laktacyjna kontrolna w domu
Czas realizacji wizyt około 48 -72 godziny od zgłoszenia lub wcześniej w razie potrzeby w czasie od poniedziałku do piątku.
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram