Logotyp Lambda

Marlena Bronhard-Puchała

Psycholog dziecięcy i pedagog z kilkuletnim doświadczeniem.

Marlena Bronhard-Puchała

mgr Marlena Bronhard-Puchała

Wspieram rodziców i podpowiadam, jak zbudować empatyczną relację z dzieckiem, a przede wszystkim pomagam dzieciom.

Kwalifikacje zawodowe zdobywałam podczas jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności klinicznej, studiach pedagogicznych, studiach podyplomowych, a także na licznych kursach i szkoleniach.

Doświadczenia zawodowe czerpałam z pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami, zarówno w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, oświatowych, jak również podczas praktyki prywatnej.

Pomagam dzieciom, które miewają napady złości lub agresji, mają trudności w radzeniu sobie z emocjami, zachowują się w sposób nieadekwatny do wieku, którym trudno nawiązać relację z rówieśnikami, a także tym, które doświadczają nagłego kryzysu, mierzą się z niską samooceną czy obniżonym nastrojem.

Udzielam wsparcia w sytuacji, gdy dziecko mierzy się ze zmianami w swoim życiu, takimi jak przeprowadzka, rozwód rodziców, pojawienie się rodzeństwa, śmierć kogoś bliskiego, itp.

Wspieram nie tylko dzieci, ale również rodziców, których przytłaczają codzienne wyzwania, a także tych, którzy nie radzą sobie z utrzymaniem rodzicielskiej złości na wodzy czy nie wiedzą, jak komunikować się ze swoim dzieckiem.

Wierzę, że nie ma trudności, z którą nie można sobie poradzić.

Umów się na wizytę

Rejestracja pacjenta

informacja
Punkt przyjęć:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Papieża Jana Pawła II 61
informacja
Rejestracja telefoniczna
od 8:00 do 18:00
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram