Logotyp Lambda

Geriatra Wojciech Ficek

ikona zdjecia

lek. med Wojciech Ficek

Jest specjalistą chorób wewnętrznych i geriatrii. W przeszłości pełnił funkcję konsultanta d/s udzielania świadczeń zdrowotnych w dziedzinie geriatrii w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie oraz konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie geriatrii w woj. śląskim. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w pracy w oddziałach szpitalnych, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych (ZPO) i opiekuńczo-leczniczych (ZOL). Zajmuje się leczeniem pacjentów wielochorobowych z postępującą niesprawnością dążąc do optymalizacji terapii, możliwego do osiągnięcia uproszczenia stosowanego leczenia, pacjentów z postępującymi zaburzeniami pamięci, depresją, zaburzeniami lękowymi oraz towarzyszącymi zaburzeniami zachowania, pobudzeniem, agresją i zaburzeniami snu.

Umów się na wizytę

Rejestracja pacjenta

informacja
Punkt przyjęć:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Papieża Jana Pawła II 61
informacja
Rejestracja telefoniczna
od 8:00 do 18:00
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram