Logotyp Lambda

PORADNIA CHIRURGII DZIECIĘCEJ

Poradnia chirurgii dziecięcej

Poradnia Chirurgii Dziecięcej w Piekarach Śląskich to miejsce, gdzie troszczymy się o zdrowie i dobro naszych najmłodszych pacjentów. Nasz doświadczony chirurg dziecięcy oferuje kompleksową opiekę medyczną dla dzieci i niemowląt, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. W przyjaznej atmosferze staramy się pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów chirurgicznych, takich jak przepukliny, wady wrodzone, itp. Nasza poradnia w Piekarach Śląskich to miejsce, gdzie rodzice mogą liczyć na wsparcie i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zdrowia swojego dziecka. Dbamy o to, aby każde dziecko otrzymało indywidualną i najlepszą możliwą opiekę. Naszym celem jest zapewnienie, że dzieciaki wracają do zdrowia i mogą cieszyć się beztroskim dzieciństwem.

Punkt przyjęć:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Papieża Jana Pawła II 61
Rejestracja telefoniczna:
od 8:00 do 18:00

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie
Poradnia chirurgii dziecięcej oferuje konsultacje lekarskie dla dzieci i niemowląt z różnymi problemami zdrowotnymi.
Terapia bólu
Zapewniamy skuteczną terapię bólu, aby dzieci mogły jak najszybciej wrócić do normalnego życia.
Opieka psychologiczna
Wspieramy dzieci i rodziny emocjonalnie, zapewniając opiekę psychologiczną i pomoc w radzeniu sobie ze stresem związanym z leczeniem.
Konsultacje rodzinne
Dostarczamy rodzicom i opiekunom szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia dziecka oraz planu leczenia.
Monitorowanie długoterminowe
W niektórych przypadkach konieczne jest długoterminowe monitorowanie stanu zdrowia dziecka oraz ewentualne kolejne zabiegi.
Wsparcie edukacyjne
Działamy również jako źródło informacji i wsparcia edukacyjnego dla rodziców, pomagając zrozumieć i radzić sobie z trudnościami związanymi z chirurgią dziecięcą.

Poradnia chirurgii dziecięcej jest miejscem, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobro naszych małych pacjentów, a także wsparcie dla ich rodziców w tym trudnym okresie.

Diagnozujemy i leczymy

  • leczenie nowotworów łagodnych tkanek miękkich i skóry - guzki, brodawki, znamiona barwnikowe, torbiele skórzane, torbiele śluzowe (podkolanowe), drobne naczyniaki itp.
  • operacje wycięcia blizn i bliznowców, wrastających paznokci, kręczu szyi, przepukliny pępkowej i pachwinowej, wodniaka jądra i powrózka nasiennego, wnętrostwa, palców dodatkowych
  • operacje przepuklin brzusznych, udowych, ropni i przetok okołoodbytniczych, żylaków odbytniczych, stulejki, wyrośli kostnej (chrzęstno-kostne)
Powyższa lista nie jest wyczerpująca, ale pokazuje różnorodność schorzeń, które mogą być diagnozowane i leczone przez chirurga dziecięcego. Leczenie jest dostosowane do jego konkretnej sytuacji i potrzeb medycznych.

Specjaliści chirurgii dziecięcej

chirurg dziecięcy
lek. med
Dariusz Majda
chirurg dziecięcy
więcej

Cennik

Cena usługi medycznej wykonywanej poza kontraktem z NFZ
250 zł
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram