Logotyp Lambda

Położna

ikona zdjecia

mgr Joanna Wachowska

      Nazywam się Joanna Wachowska w zawodzie położnej pracuję 30 lat. Początki mojej pracy zawodowej związane były ze Szpitalem Miejskim w Piekarach Śląskich i dały mi dobrą podstawę wiedzy praktycznej żeby pójść własną indywidualną ścieżką zawodową dlatego od 25 lat pracuję na stanowisku położnej środowiskowo – rodzinnej w lecznictwie otwartym i wykonuję pracę, którą kocham.
      Obecnie jestem zatrudniona w NZOZ LAMBDA gdzie prowadzę w ramach NFZ indywidualne spotkania z edukacji przedporodowej od 21 tygodnia ciąży oraz realizuję wizyty patronażowe w domu po porodzie opiekując się mamą i dzidziusiem w tych pierwszych tygodniach po narodzinach dziecka.
      W roku 2012 ukończyłam studia położnicze na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach uzyskując tytuł magistra położnictwa. Posiadam również specjalizację w zakresie pielęgniarstwa ginekologicznego.
      W 2023 roku spełniłam swoje marzenie zawodowe i położyłam tkz wisienkę na torcie zdając egzamin na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego – CDL Certyfikat daje mi możliwość w oparciu o wiedzę i doświadczenie zajmować się laktacją w sposób profesjonalny i uporządkowany - pomagając w tych trudniejszych momentach mamie i dziecku na tej mlecznej drodze.
      Od lipca 2023 poszerzyliśmy ofertę usług położniczych i dostępna jest w ramach komercji (odpłatnie)

1. Wizyta laktacyjna z dojazdem do domu (czytaj więcej)
2. Wizyta patronażowa w ramach prywatnej opieki nad matką i dzieckiem po porodzie w domu. Dostępna w dwóch pakietach: podstawowym i rozszerzonym.(czytaj więcej)
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Umów się na wizytę

Rejestracja pacjenta

informacja
Punkt przyjęć:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Papieża Jana Pawła II 61
informacja
Rejestracja telefoniczna
od 8:00 do 18:00
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram