Logotyp Lambda

Darmowy program redukcji masy ciała

Data publikacji 11-12-2023

Rozpocznij swoją podróż ku zdrowiu

Klinika dietetyczna szuka 5 osób do programu redukcji masy ciała

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną szansą, jaką oferuje nasza klinika dietetyczna! Jesteśmy gotowi pomóc pięciu osobom w osiągnięciu ich celów związanych z redukcją masy ciała, prowadząc je przez spersonalizowany program żywieniowy i motywacyjny. Czy czujesz, że nadszedł czas na pozytywne zmiany w swoim życiu? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie mamy to wyjątkowe wyzwanie!

Dlaczego warto wziąć udział?

Spersonalizowany Program Dietetyczny

Nasi doświadczeni dietetycy opracują dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby, preferencje i cele. Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie, abyś mógł osiągnąć optymalne rezultaty.

Monitoring Zdrowia

Nasi specjaliści będą śledzić Twoje postępy, dostosowując program w miarę potrzeb. Regularne konsultacje pozwolą nam skorygować plan w razie konieczności i utrzymać Cię na właściwej drodze do osiągnięcia celów.

Wsparcie Motywacyjne

Zespół psychologów i coachów zapewni Ci nie tylko wsparcie dietetyczne, ale również emocjonalne i motywacyjne. Zadbamy, abyś utrzymał wysoki poziom motywacji przez całą podróż.

Jak wziąć udział?

Zgłoszenie

Zadzwoń do nas + 48 609 569 780 do 31 grudnia 2023 roku.

1
2

Wybór uczestników

Po przejrzeniu zgłoszeń, wybierzemy pięć osób, które otrzymają zaproszenie do udziału w programie.

Rozpoczęcie programu

Program rozpocznie się od stycznia 2024 roku. Przygotuj się na transformację!
3

Nie czekaj!

To może być właśnie ta szansa, której potrzebujesz, aby rozpocząć zdrowsze życie. Zapisz się już dziś i pozwól nam pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów związanych z redukcją masy ciała. Razem z nami przekroczysz swoje ograniczenia i rozpoczniesz nowy rozdział pełen zdrowia i energii!
Otaczamy opieką pacjentów z Piekar Śląskich oraz okolicznych miast jak Bytom, Chorzów, Siemianowice Ślaskie ,Tarnowskie Góry oraz spoza terenu Śląska.
logo Lambda
Copyright © "Lambda" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram